Фабрегас: Най-важното е да се завърна

снимка: thesun.co.uk

Испанският халф на Арсенал Сеск Фабрегас сподели пред медии, че не се интересува от слуховете по негова адрес, според които е наплюл помощник-треньора на Хъл сити по време на мач между двата отбора.

 

Очаква се испанският национал да се завърне на терена идната седмица срещу Манчестър Сити, след като вече няколко месеца отсъства заради травма. „Моята работа е да мисля за футбол и да играя футбол, а не да коментирам някакви слухове", каза халфът. „Спокоен съм и се надявам скоро да се завърна и най-важното за мен е, че пак ще играя футбол", добави Фабрегас.