
снимка:
skysports
Капитанът на Арсенал Франсеск Фабрегас настоява, че неговият отбор все още има шансове за трофей през тази година. Утре "топчиите" се изправят срещу Челси в полуфинал на турнира за ФА Къп.
"В момента Арсенал не се бои от никого. Челси и Манчестър Юнайтед имат повече опит от нас, но това не ни притеснява", коментира испанският национал. "Ние имаме увереността и хъса да играем. Винаги притискаме противника и играем агресивно, за да отбележим."
Две седмици след мача с Челси "артилеристите" ще срещнат Манчестър Юнайтед в друг полуфинален сблъсък, този път, в турнира Шампионска лига.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ