ФА наказа Мартин О'Нийл

снимка: dailymail.co.uk

Мениджърът на Астън Вила Мартин О'Нийл беше официално санкциониран от футболната асоциация в Англия. Наказаниео идва заради изказване на специалиста срещу съдийско решение при мача на 5 април, когато тимът му беше победен от Манчестър Юнайтед с 3:2.

 

"Какво беше това? Не мога да разбера защо съдията даде пет минути продължение. Сигурен съм, че ако мачът се играеше на "Вила Парк", нямаше да има такова продължение", беше казал О'Нийл. Заради това си изказване той беше санкциониран с парично наказание.