Езекиел Лавеци дебютира с равенство за ПСЖ (Видео)

Една от новите перли в селекцията на Пари Сен Жермен Езекиел Лавеци записа дебют с фланелката на клуба, като това се случи по време на приятелската среща с ЦСКА Москва в Австрия, завършила при равенство 2:2.

Парижани дръпнаха с два чисти гола на своята сметка, но допуснаха да загубят аванса си, по този начин изпускайки и крайния успех в спаринга.

Привлеченият от Наполи Езекиел Лавеци попадна сред титулярите на наставника Карло Анчелоти, но бе заменен на почивката.

Именно през вторите 45 минути паднаха и всичките четири гола в срещата. Пеги Люиндула откри за парижани след успешна добавка, а Кевин Гамейро удвои пет минутки по-късно.

След това обаче парижани намалиха оборотите, което и позволи на "армейците" да се върнат в мача. Националът Алан Дзагоев намали на 1:2 в 68', а десет минути по-късно Сейду Думбиа се разписа за крайното 2:2.