Евертън преподписа с двама до лятото на 2014 г.

галерия:

Отборът на Евертън поднови договорите на двама свои футболисти, след като днес Лиън Озмън и Тони Хибърт официално преподписаха контрактите си с "карамелите" до лятото на 2014 г.

 

Настоящите сделки на двамата изтичаха през 2012 г., което и наложи бързата реакция на Дейвид Мойс и клубните шефове.

 

Озмън и Хибърт са фигури, които прекараха целите си кариери до този момент на "Гудисън Парк", като двамата са изиграли общо над 500 мача с фланелката на клуба.

 

И двамата футболисти изразиха радостта си, че ще продължат да играят за родния си тим, особено и под ръководството на мениджъра Дейвид Мойс.