
Английският Евертън е близо до осъществяването на звучен трансфер, като според публикации в пресата на Острова, "карамелите" са близо до привличането на аржентинския полузащитник на Валенсия Евер Банега.
Сделката може да бъде сключена още в следващите 48 часа, като според Daily Post, Банега ще акостира на "Гудисън Парк" със статута на преотстъпен, като в договора му ще има и опция за закупуване след края на сезона.
Полузащитникът премина във Валенсия от Бока Хуниорс през месец януари 2008 г., за сума от региона на 18 милиона евро, но в последствие разочарова с изявите си за "лос че", като дори и бе даден под наем за кратко на мадридския Атлетико.
Новините са добре дошли за мениджъра на Евертън Дейвид Мойс, който нееднократно изрази притеснения, че съставът му не е достатъчно добре комплектован за новия сезон във Висшата лига. "Карамелите" стартираха с унизително поражение 1:6 от Арсенал в първия кръг.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ