
Отборът на Евертън продължава да изпитва сериозна криза с нападателите си, след като мениджъра Дейвид Мойс отново няма здрав атакуващ футболист пред двубоя с Челси от Висшата лига на Англия.
В лазарета на "карамелите" са Луи Саха, Виктор Аничебе и Джеймс Воън. Основният голмайстор на тима Якубу Айегбени пък е аут до края на сезона. Така в двубоя със "сините" от Лондон в атака ще играе австралийския национал Тим Кейхил, който по принцип е полузащитник.
Ситуацията с контузените играчи в тима от "Стамфорд бридж" вече се подобрява, въпреки че бразилеца Алекс се очаква да започне в центъра на защитата, защото Рикардо Карвальо трябва да се бори поне още седмица с травмата в коляното.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ