Етър стартира с 5:0 на лагера в Белек

Отборът на Етър започна с победа с 5:0 серията си от контролни срещи по време на едномесечната си подготовка в Белек.

Играчите на Сердар Даят срещнаха местния Муратпаша (Анталия) и нямаха проблеми да се поздравят с убедителния успех.

До почивката етърци имаха два гола аванс, а през втората част прибавиха още три попадения. Едното от тях бе дело на защитника Ивайло Русев, съобщава Велико Търново Спорт.

Атаката бе водена от норвежеца Кай Рисхолт и ново попълнение от Италия. На почивката треньорът Сердар Даят смени целия състав и пусна нови 11 играчи.

От клуба обаче не оповестиха имената на останалите голмайстори с мотива, че не искат да разкриват имената им, докато не подпишат договори. Муратпаша играе в трета дивизия.