Ето'о: Тотнъм е посредствен отбор

снимка: images.teamtalk.com

Камерунският нападател на Барселона Самуел Ето'о заяви, че е щастлив на стадион "Камп Ноу", но не отхвърля напълно евентуален трансфер в италианския шампион Интер.

 

Камерунецът заяви за CRTV: "Надявам се, че английските фенове ще ми простят, но Тотнъм са средняци, а аз искам нещо повече. Искам да напомня на хората, че имам договор с Барселона до 2010 година и съм щастлив в този клуб. Не мога да отрека евентуален трансфер в Интер, но още веднъж казвам, че съм играч на Барса и не усещам никакво напрежение върху себе си". /БГНЕС