
Минути след успеха с 2:0 над Ювентус в Серия А късно снощи, камерунската звезда на Интер Самуел Ето'о изрази нетърпение да се изправи срещу бившия си клуб Барселона.
След няколко дни "нерадзурите" приемат действащия европейски първенец в първи 1/2-финален сблъсък от Шампионската лига, като Ето'о разкри по какъв начин би процедирал, ако се разпише във вратата на Виктор Валдес.
"Дали ще празнувам, ако вкарам на Барса? Разбира се, че бих го направил на "Сан Сиро", но не и на "Камп Ноу" пред феновете там."
"Барселона е най-силният отбор в света, но всеки мач е различен, докато ние сме решени да пишем история."
Ето'о все пак коментира и успеха над Юве, където африканецът успя да реализира второто попадение във вратата на Джиджи Буфон.
"Беше труден мач, но най-важното е победата. Впечатлен съм и от сърцето, което отборът показа. Не остават много мачове до края, поради което трябва да продължим да се борим. Майкон пък отбеляза гола на сезона", отбеляза Ето'о.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ