Ето'о: Бъдещето ми е в Барселона

снимка: jamati.com

Нападателят на Барселона Самуел Ето'о заяви, че е доволен на Камп Ноу и няма намерение да напуска каталунския тим. Договорът на каменуреца изтича след малко повече от година, а интерес към услугите му проявяват английските Ман Сити и Челси.

 

"Бъдещето ми е в Барса. Ако не бях щастлив тук, вече щях да съм уведомил ръководството на отбора. Когато сезонът свърши, ако Пеп Гуардиола е доволен от мен, ще ме прати при Жоан Лапорта и там ще обсъдим нов договор", обясни Ето'о.

 

Камерунският стрелец има 30 гола в този сезон с Барселона и е лидер в класирането при голмайсторите в Примера Дивисион.