
снимка:
footballingworld.com
Плеймейкърът на английския Челси Микаел Есиен призна, че жадува спечелването на турнира Шампионска лига повече, от който и да било друг трофей.
"В Премиършип просто трябва да печелим и да видим какво ще стане, но повече от всичко искам да спечеля Шампионската лига. Особено сега, след като бяхме толкова близо миналата година, тази не трябва да грешим", коментира ганайският национал.
Утре вечер "сините от Лондон" излизат в мач реванш от четвъртфиналната фаза на турнира срещу Ливърпул. В първия сблъсък между двата тима възпитаниците на Гуус Хидинк надделяха с 3:1 като гости.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ