
Полузащитникът на Лацио Ернанес е изключително разочарован след приятелската среща мажду Бразилия и Франция. Ернанес бе декориран с червен картон в 40-тата минута на мача, заради грубо нарушение срещу Карим Бензема и остави националния тим на страната си с човек по-малко на терена, като французите се възползваха от численото си преимущество и стигнаха до победата с 1:0 след гол, отбелязан именно от Бензема.
"Не исках да нараня Карим. Реферът ме наказа за първото ми нарушение в мача," сподели Ернанес.
"След мача не можах да спя, защото постоянно мислех за случката с Бензема," допълни бразилският национал.
"Много съм разочарован. Дълго време чаках шанс да играя с националната фланелка на Бразилия и не исках двубоят да се развие по този начин. Аз не съм лош човек, това е едва вторият червен картон в кариерата ми," допълни Ернанес.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ