Енерги ще брани мястото си в Бундеслигата срещу Нюрнберг

Енерги (Котбус) на българските национали Станислав Ангелов и Димитър Рангелов ще брани мястото си в елита срещу състава на Нюрнберг, стана ясно днес.


Енерги финишира на 17-то място в германската Бундеслига през този сезон, а регламентът отрежда тимът от Котбус да играе бараж с завършилия на трето място във втория ешалон на немския футбол, който е именно Нюрнберг. Двубоите ще се проведат в четвъртък и неделя.


Шампион на Втора Бундеслига пък стана отборът на Фрайбург, който заедно с Майнц 05 си осигури директна промоция в елита.