
Играещият неубедително в Бундеслигата отбор на българите Станислав Ангелов и Димитър Рангелов Енерги Котбус подписа с втори нападател след началото на зимния трансферен прозорец. Това е 20-годишният Нилс Петерсон, който им е струвал скромните 300 хил. Евро и ще подпише три и половина годишен договор този следобед.
„За мен това е сбъдната мечта. Когато дойде оферта от Бундеслигата, просто не можеш да я откажеш." заяви младокът. Само преди няколко дни бразилският нападател Ади дойде от Аустрия Карнтен, защото за треньора Боян Прашникар цел номер едно е да укрепи нападението на тима, което успя да вкара само 12 гола през първия полусезон.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ