
снимка:
БГНЕС
Треньорът на Левски Емил Велев заяви, че е много доволен от своите момчета, които по неговите думи са изиграли чудесен мач и победата с 2:0 срещу Литекс е напълно заслужена.
"Изиграхме много добър мач и надиграхме тотално Литекс. Създадохме редица голови положения, но реализирахме само две. Сега ни чака тежък мач срещу Жилина в четвъртък", каза Велев пред БНТ.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ