
Вчера Валенсия не успя да победи Расинг Сантандер в мач за Купата на краля в Испания, а валенсианците завършиха срещата само с девет души. Вторият изгонен беше десният бек Мигел, който за малко не наби страничния съдия на срещата, след като получи директен червен картон за грубо нарушение срещу Оскар Серано.
Треньорът му Юнай Емри обаче защити играча си: „На Мигел беше трудно да приеме това решение, защото смяташе, че е пипнал само топката. Реакцията му беше разбираема, защото загуби самообладание. Няма нужда от повече наказания, защото това беше само един разгорещен момент. Мачът беше много оспорван и смятам равенството за честен резултат. Въпреки че Расинг пропуснаха дузпа, ние също пропиляхме чисти възможности. Сигурен съм, че ще продължим напред на четвъртфиналите", заяви Емери.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ