
Наставникът на Валенсия Унай Емери бе доволен от точката, която неговия тим измъкна на гости на френския Лил в първи мач от груповата фаза на турнира Лига Европа, но също така призна, че отборът трябва да подобри играта си, ако иска да успее в надпреварата.
"Играхме срещу силен съперник, който разполага с качествени играчи. Започнахме срещата добре, но позволихме на противника да води играта и това ни струваше скъпо", коментира Емери след срещата.
"Важно е, след мача вчера, да продължим да градим играта си. Всички футболисти трябва да играят на високо ниво. Разполагаме с 26 играчи и трябва да извлечем максимума от всеки един от тях", добави специалистът.
В заключение Емери допълни, че неговият тим ще се опит да се класира за следващия кръг в надпреварата и определи тима на Дженоа, като "най-силният" съперник в групата на Валенсия.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ