
Олимпийската шампионка на скок височина от игрите в Атина през 2004, Елена Слесаренко, отново ще работи с първия си треньор Марина Апанасенко, обяви самата тя. В последните години лекоатлетката се подготвяше под ръководството на Борис Горков, но сега рускинята реши, че е време за промяна.
„Марина е първият ми треньор - познавам я от малка и съм получила възпитанието си от нея. Честно казано, чувствам я като втора майка. Тя ме познава най-добре от всички, поради което и я помолих отново да работим заедно", сподели Слесаренко.
Рускинята не покри високите си изисквания на последните Олимпийски игри в Пекин, завършвайки на четвърто място в крайното класиране.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ