Еди Рея: Лацио имаше малко късмет

галерия:

Треньорът на Лацио Еди Рея сподели, че неговия тим е имал нужда от малко късмет за да вземе точката на „Сан Сиро". Вчера отбора на Лацио завърши 0:0 с лидера Милан в първата среща от 23-ия кръг в италианската Серия А.

 

„За да вземеш точка от Милан като гост, ти трябва и малко късмет," заяви Еди Рея.

 

„Ние играхме добре в защита. Сега се прибираме вкъщи доволни, и с една точка. Задържахме добре топката и се опитахме да ударим Милан на контри, но когато това трябваше да се случи ни липсваше бързина."

 

„Аз съм реалист. На Милан им липсваха някои футболисти и аз казах на моите играчи, че сега е момента да вземем нещо от тях защото те са с изцяло обновена халфова линия," добави Еди Рея.