
Италианският мениджър на Уест Хям Джанфранко Дзола отрече спекулациите, че е един от главните фаворити за наследник на Марчело Липи като селекционер на "скуадра адзура".
Както е известно, легендарният Липи ще се оттегли от поста непосредствено след края на Мондиал 2010 в ЮАР това лято, където "адзурите" ще защитават короната си. Самият Дзола пък е повече от близо до уволнение на "Ъптън Парк", където успя да натрупа шест поредни поражения в Премиършип.
"Очевидно винаги е приятно, когато видиш името си да бъде свързано с националния отбор", коментира Дзола.
"Но моите мисли в момента са единствено свързани с това, което правя в момента, а то е да водя Уест Хям. Преминаваме през труден момент, но аз влагам максимални усилия да извадя клуба от трудната ситуация", добави нисичкият специалист.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ