Дзола доволен от победата срещу Фулъм

снимка: АП

Наставникът на Уест Хям Джанфрако Дзола бе изключително доволен от днешния успех на неговия тим с 3:1 срещу отбора на Фулъм.

 

"Днес бяхме изключителни, особено през втората половина на двубоя", заяви с усмивка италианският специалист. "Започнахме колебливо, но бързо изострихме играта си и стигнахме до победата. Гордея се с моите момчета."

 

"Във втората част бяхме безупречни. Тактически стояхме добре и напълно заслужихме трите точки", заключи Дзола.

 

След днешния успех "чуковете" се изравниха по точки Фулъм и двата тима са съотвенот 8-ми и 9-ти във Висшата лига, но "котиджърс" имат два мача по-малко от тима на Джанфранко Дзола.