
Наставникът на Уест Хям Джанфрако Дзола бе изключително доволен от днешния успех на неговия тим с 3:1 срещу отбора на Фулъм.
"Днес бяхме изключителни, особено през втората половина на двубоя", заяви с усмивка италианският специалист. "Започнахме колебливо, но бързо изострихме играта си и стигнахме до победата. Гордея се с моите момчета."
"Във втората част бяхме безупречни. Тактически стояхме добре и напълно заслужихме трите точки", заключи Дзола.
След днешния успех "чуковете" се изравниха по точки Фулъм и двата тима са съотвенот 8-ми и 9-ти във Висшата лига, но "котиджърс" имат два мача по-малко от тима на Джанфранко Дзола.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ