
Полузащитникът на Хъл Сити Джовани сподели, че би играл на какъвто и да пило пост в любимия си тим.
"Къде да играя се определя от начина на игра на противника. Предпочитам да играя зад нападателите, това е позицията, на която се чувствам най-добре. Въпреки всичко за мен е по-важно да играя, а не на коя позиция го правя. Благодарен съм на мениджъра Фил Браун, който повярва в мен и ми даде шанс да покажа възможностите си", коментира играчът.
"Хъл Сити означава всичко за мен. Те ми дадоха възможност за изява и аз се чувствам задължен към клуба", допълни бразилецът.
Джовани премина на „КейСи Стейдиъм" със свободен трансфер от Манчестър Сити през лятото и от тогава показва невероятна форма.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ