Джовани: Хъл Сити е всичко за мен

Полузащитникът на Хъл Сити Джовани сподели, че би играл на какъвто и да пило пост в любимия си тим.

 

"Къде да играя се определя от начина на игра на противника. Предпочитам да играя зад нападателите, това е позицията, на която се чувствам най-добре. Въпреки всичко за мен е по-важно да играя, а не на коя позиция го правя. Благодарен съм на мениджъра Фил Браун, който повярва в мен и ми даде шанс да покажа възможностите си", коментира играчът.

 

"Хъл Сити означава всичко за мен. Те ми дадоха възможност за изява и аз се чувствам задължен към клуба", допълни бразилецът.

 

Джовани премина на „КейСи Стейдиъм" със свободен трансфер от Манчестър Сити през лятото и от тогава показва невероятна форма.