
Легендарният либерийски нападател на Милан Джордж Уеа взе участие в благотворителния мач между легендите на Милан и Реал Мадрид в Милано. След срещата Уеа коментира новите попълнения на Интер и по-специално Самуел Ето'о, за когото той смята, че може да стане „Уеа на Интер".
„За успее да се докаже в Италия, той трябва още много да работи", каза Уеа пред Repubblica.it.
„Серия А е едно от най-силните и трудни първенства в света. В Барселона Ето'о имаше много силни моменти. Когато аз дойдох в Милано от ПСЖ, повечето хора бяха скептични към уменията ми, защото идвах от Франция. Но аз работих упорито и успях да се докажа в Италия.
„Пожелавам му много здраве и успехи, въпреки, че играе за Интер", пошегува се носителят на Златната топка за 1995 година.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ