
Днес националният тим на Холандия приема Шотландия в среща от девета квалификационна група за световното първенство в ЮАР през 2010г.
Старши-тренъорът на шотландския тим Джордж Бърли заяви, че неговият отбор няма само да се защитава, а ще търси със всички сили победата в мача.
„Играчите вярват, че можем да победим.", казва 52-годишният специалист пред Сън. „Знаем, че ще играем срещу много класен тим и ще ни бъде трудно, но това е отборна игра, не индивидуален двубой. Индивидуално те имат играчи от супер класа, може би по-добри от нас, но ние трябва да използваме нашата сила като колектив срещу тях."
„Естествено искаме максимален брой точки от нашите домакинства, но ще гледаме да постигнем добър резултат и в Холандия.", завършва Джордж Бърли.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ