Джонатан Уудгейт: Ще влезем в шестицата

снимка: БГНЕС

Централният защитник на английския Тотнъм Джонатан Уудгейт прояви завидно самочувствие преди мача на неговия тим срещу Евертън днес. Бившият играч на Нюкасъл и Реал (Мадрид) изказа мнение относно моментното състояние на клуба и заяви, че „шпорите" със сигурност имат възможностите да се класират сред първите шест този сезон във Висшата Лига.

 

„Намираме се в чудесна форма. От както Хари Реднап пристигна в отбора подобрихме значително играта си и имаме 3 победи в последните ни 4 срещи от Премиършип. Евертън са ни преки конкуренти за влизане в първата шестица и победа срещу тях е жизненоважна в борбата за челните позиции", каза Уудгейт.

 

Тотнъм и Евертън излизат в интересен сблъсък на „Уайт Харт Лейн" днес от 17:00 часа.