Джон Тери очаква труден финал с Евертън

С наближаващия финал за английската ФА Къп между Челси и Евертън, капитанът на лондонския клуб Джон Тери изрази очакванията си за труден сблъсък за неговия отбор на митичния "Уембли".


Двата тима ще се изправят един срещу друг на 30 май, в последна възможност за завоюване на трофей през сезона.


"Това е последния ден на сезона, длъжни сме да го завършим с трофей в ръцете си", сподели Тери пред официалния сайт на клуба.


"Това, което научихме от двата си мача с Евертън през сезона, е че те са невероятно организиран отбор. Мениджърът им Дейвид Мойс ги е научил да играят наистина добър футбол. Действат като колектив и си помагат един друг", завърши английският национал.