
С наближаващия финал за английската ФА Къп между Челси и Евертън, капитанът на лондонския клуб Джон Тери изрази очакванията си за труден сблъсък за неговия отбор на митичния "Уембли".
Двата тима ще се изправят един срещу друг на 30 май, в последна възможност за завоюване на трофей през сезона.
"Това е последния ден на сезона, длъжни сме да го завършим с трофей в ръцете си", сподели Тери пред официалния сайт на клуба.
"Това, което научихме от двата си мача с Евертън през сезона, е че те са невероятно организиран отбор. Мениджърът им Дейвид Мойс ги е научил да играят наистина добър футбол. Действат като колектив и си помагат един друг", завърши английският национал.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ