
Националния отбор на Нигерия остана без един от основните си играчи за Световното първенство в ЮАР, което започва на 11 юни. Стълбът в центъра на терена за "супер орлите" Джон Оби Микел предпочете да не рискува здравето си и кариерата си и няма да пътува за Мондиала.
Халфът на Челси има контузия в коляното. 23-годишният футболист е съобщил на съотборниците си в националния отбор, че не иска да рискува с участие на Световното първенство. Има възможност травмата му да се влоши, ако коляното му бъде подложено на натоварване. Джон Оби Микел не е играл за Челси от април месец.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ