Джо Роял е убеден, че Хюз ще вдигне Манчестър Сити

снимка: БГНЕС

Бившият мениджър на Манчестър Сити Джо Роял е убеден, че Марк Хюз ще постигне високите амбиции на тима. Позицията на Хюз на "Ийстландс" отново е в светлината на прожекторите след шокиращата загуба на „гражданите" от Нотингам Форест. Като цяло Манчестър Сити не се представиха кой знае колко добре през годината, но с отварянето на трансферния прозорец отборът подписа с Уейн Бридж и Роял очаква, че на Хюз му трябва още малко време, за да построи истински отбор.

 

„Те там са чувствителни хора и не реагират по този начин. Може би е правилно. Кой друг клуб може да отдели 12 милиона паунда за феновете си. Марк изгради добър отбор в Блекбърн. Тим, на който можеше да разчита. Честно казано, засега той още незнае с какво разполага в Манчестър", заяви Роял.