
Полузащитникът на лидера във Висшата лига Челси Джо Коул призна, че има голямо желание да остане на "Стамфорд Бридж" и за в бъдеще. Талантливият халф се завърна на терена след дълго лечение на контузия, като дори получи специална похвала от мениджъра Карло Анчелоти за представянето си срещу Блекбърн (5:0) през уикенда.
Настоящият контракт на Коул със "сините" изтича през лятото на следващата година, като бившият футболист на Уест Хям е готов да преговаря за подновяването му.
"Вече разговаряме за бъдещето ми тук", призна бившият английски национал пред Daily Mirror. "Обичам престоя си в Челси. Клубът иска да остана, така че не би трябвало да има проблеми с това. Чувствам се сякаш това е дома ми."






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ