Джо Коул готов да преподпише с Челси

снимка: ройтерс

Полузащитникът на лидера във Висшата лига Челси Джо Коул призна, че има голямо желание да остане на "Стамфорд Бридж" и за в бъдеще. Талантливият халф се завърна на терена след дълго лечение на контузия, като дори получи специална похвала от мениджъра Карло Анчелоти за представянето си срещу Блекбърн (5:0) през уикенда.

 

Настоящият контракт на Коул със "сините" изтича през лятото на следващата година, като бившият футболист на Уест Хям е готов да преговаря за подновяването му.

 

"Вече разговаряме за бъдещето ми тук", призна бившият английски национал пред Daily Mirror. "Обичам престоя си в Челси. Клубът иска да остана, така че не би трябвало да има проблеми с това. Чувствам се сякаш това е дома ми."