Джо Харт в основата на победата на Манчестър Сити

"Джо Харт спаси дузпа, след което направи още две брилянтни спасявания. Неговото представяне бе ключово за нас", коментира мениджърът на Манчестър Сити Мануел Пелегрини след успеха над Борусия Мьонхенгладбах с 2:1 в Шампионската лига.

"Гражданите" изостанаха в резултата малко след почивката, но успяха да стигнат до пълен обрат, завършен от Серхио Агуеро, който реализира дузпа в 90-та минута.

През първата част обаче Харт спаси дузпа на домакините и извади още две положения. "Джо Харт спаси дузпа, след което направи още две брилянтни спасявания. Неговото представяне бе ключово за нас.

Борусия игра много добре до 65-та минута и заслужаваше да води с 1:0, но в последните 25 минути ние отговорихме много силно, отбелязахме два гола и имахме още възможности", заяви Пелегрини след двубоя. /БГНЕС