
При последният си двубой срещу Удинезе Фиорентина загуби с 3:1, с което и пропусна невероятния шанс да застанат на четвърта позиция в класирането в италианската Серия А.
За следващия си мач с Рома обаче, които са и един от основните опоненти на Виолетовите за четвъртото място, всички са напълно мобилизирани. Нападателят на отбора Алберто Джилардино заяви твърдата нагласа на клуба да излязат само и единствено за победа.
"Длъжни сме да победим, най-малкото за да забравим загубата от Удинезе. Оставащите шест мача са решаващи за класирането ни, но мача срещу Рома е от особено значение, понеже при победа ще увеличим още повече дистанцията между нас и тях."
"А ние сме твърдо решени да се класираме за Шампионската лига и ще се борим за това класиране до последния мач. Въпреки това сме наясно, че излизаме да играем срещу един от най-добрите отбори в Италия и нито за миг няма да ги подценим. Най-малкото, че те са мотивирани също толкова, колкото нас и разполагат с достатъчно опасни футболисти, които са на страхотно ниво," заяви Джилардино.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ