
Нападателят на Фиорентина Алберто Джилардино получи допълнително наказание от един мач от дисциплинарната комисия към УЕФА. Така голаджията ще пропусне следващите две срещи на "Ла Виола" от турнира Шампионска лига.
Джила беше изгонен в мач от първия кръг на груповата фаза срещу френския Олимпик Лион, след като нанесе удар с лакът на играча на французите Жереми Тулалан.
Решението означава, че футболистът ще пропусне домакинския мач срещу Ливърпул през следващата седмица, както и двубоя с унгарския Дебрецен три седмици по-късно.
Това е сериозен удар върху шансовете на "виолетовите" за място в осминафиналната фаза на надпреварата, особено след загубата с 0:1 при гостуването на Лион.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ