Джибрил Сисе иска пак да играе в Англия

галерия:

Бившият нападател на Ливърпул Джибрил Сисе иска да се завърне в Премиършип. За последно в Англия френския нападател игра за тима на Съндърланд, откъдето бе трансферира в сегашния му клуб Панатинайкос. 28-годишният нападател преоткри своята форма и отбеляза 23 гола в изминалия сезон, помагайки на тима да вземе дубъл.

 

„В Ливърпул нямах много шансове за изява, докато в Съндърланд бях на ниво. Все пак бих предпочел Ливърпул в момента," заяви Сисе пред Sky Sports.

 

"Харесвам и Арсенал, защото много мои приятели са там. Манчестър е хубав, но моя клуб е Ливърпул."

 

Сисе бе част от отбора на Франция, които претърпя фиаско на Световното първенство в ЮАР.

 

„Липсваше ми насладата от футбола и много други неща. Трябва да отида в голямо първенство за да си я върна," добави Сисе.