Джи-Сунг Парк готов за първия мач на Корея

галерия:

Селекционерът на Южна Корея Хух Юнг-му потвърди, че звездата на тима Джи-Сунг Парк ще бъде готов за първия мач на азиатците на Мондиал 2010 срещу Гърция тази събота.

 

Футболистът на Манчестър Юнайтед не взе участие в проверката срещу Испания през миналата седмица, след като се оплакваше от болки в областта на бедрото. Парк обаче поднови тренировки със своите съотборници, показвайки добро физическо състояние.

 

"Парк е добре. Той почувства леки болки, поради което не искахме да рискуваме с него срещу Испания", заяви Юнг-му.

 

Специалистът също така довери, че нападателят на Монако Парк Чу-йънг също ще бъде готов за двубоя срещу "елините", след като размести рамото си по време на подготвителния лагер на Южна Корея.