
Вратарят на Портсмут Дейвид Джеймс заяви, че феновете на отбора ще са в правото си да освиркват Хари Реднап и Джармейн Дефо при гостуването им на Тотнъм в неделя. Двамата до скоро бяха на работа в Портсмут, но отскоро се преместиха на „Уайт Харт Лейн". Дефо вкара на „шпорите" по време на мача между двата отбора през септември, но получи смъртни заплахи, когато обяви желанието си да напусне „помпи" и да се върне в „спърс".
„Всеки трябва да е готов да си плати за това, което прави. Ако нападките не са расистки или хомофобски, тогава е нормално да ги има. Това е футболът. Не може просто да отиваш където си искаш и да казваш, че всички са прекрасни. Както е казал Исак Нютон, на всяко действие има равно по сила и обратно по посока противодействие." заяви Джеймс. И двата отбора са помолили феновете си да се държат прилично по време на неделното дерби.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ