
Американецът Джеймс Блейк стана последния 1/2-финалист на турнира в Куинс Клъб (Лондон) с награден фонд 750 хиляди евро, след като постигна успех в два сета над руснака Михаил Южни - 7:6, 6:3.
Южни оказа по-сериозна съпротива на Блейк единствено в първия сет, но в крайна сметка не успя да стори същото и във втората част, когато американецът бе безпощаден спрямо опонента си. Така на 1/2-финалите Блейк ще спори за място на финала със сънародника си и четирикратен шампион Анди Родик, който по-рано днес преодоля успешно съпротивата на Иво Карлович (Хърватия).
В другия 1/2-финал, един срещу друг ще се изправят поставения под номер 1 в основната схема Анди Мъри (Шотландия) и Хуан Карлос Фереро (Испания).






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ