Джейми О'Хара преподписа с Тотнъм

снимка: skysports.com

Джейми О'Хара преподписа своя договор с Тотнъм, преди да премине в Портсмут под наем след споразумение между двете ръководства. Въпреки че все още не може да се наложи като основен титуляр в състава на Хари Реднап, „шпорите" ще задържат правата на халфа, но той ще бъде на разположение на мениджъра на „помпи" Пол Харт за първата част от шампионата.

 

"Да играеш влизайки предимно от резервната скамейка е много трудно за един футболист. Колкото и да искам да играя за Тотнъм, не мога да не съм доволен от шанса, който ми предлага Портсмут. Там най-вече ще натрупам повече игрови минути и това ще ми помогне да добия увереността и опита, необходим за Тотнъм", каза О'Хара пред клубния канал.