
снимка:
БГНЕС
По-малкият брат на Анди Мъри, Джейми все още търси партньор за участие в тенис турнирите по-двойки.
Джейми се раздели с досегашния си съотборник Макс Мирни след като двамата отпаднаха още в първия кръг на US Open. С наближаването на Аустрелиън Оупън обаче, по-малкият брат на световния номер 4 трябва да намери тенисист, с който да вземе участие на кортовете в Мелбърн.
"Трудно е да намеря подходящия човек. Няма как стиловете на игра на двама тенисисти да си паснат толкова бързо, затова не очаквам да играя с един и същ партньор през целия, предстоящ сезон", заяви Мъри в интервю за британските медии.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ