Джерард тренира с Ливърпул

Капитанът на Ливърпул Стивън Джерард взе участие в сутрешната тренировка на "червените", след като прекара 21 часа в ареста след задържането му в понеделник сутринта за сбиване в нощно заведение в Саутпорт.

 

28-годишният халф пристигна тази сутрин на тренировъчната база Мелууд край Ливърпул със своя черен джип "Рейндж Роувър". Според английските медии мениджърът на мърсисайдци Рафа Бенитес се е обадил снощи по телефона на Джерард и го е уверил, че го подкрепя изцяло.

 

По време на сбиването в Саутпорт бе ранен човек и Джерард ще застане пред съда на 23 януари, като за провинението си е заплашен от затвор до 5 години.