
снимка:
es.eurosport.yahoo.com
Капитанът на Ливърпул Стивън Джерард взе участие в сутрешната тренировка на "червените", след като прекара 21 часа в ареста след задържането му в понеделник сутринта за сбиване в нощно заведение в Саутпорт.
28-годишният халф пристигна тази сутрин на тренировъчната база Мелууд край Ливърпул със своя черен джип "Рейндж Роувър". Според английските медии мениджърът на мърсисайдци Рафа Бенитес се е обадил снощи по телефона на Джерард и го е уверил, че го подкрепя изцяло.
По време на сбиването в Саутпорт бе ранен човек и Джерард ще застане пред съда на 23 януари, като за провинението си е заплашен от затвор до 5 години.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ