Джерард пропуска мача с Хъл

снимка: stevengerrard.net

Капитанът на Ливърпул Стивън Джерард ще пропусне утрешния мач на "мърсисайдци" с Хъл Сити, заради продължаваща травма в слабините.

 

Контузията остави Стиви Джи извън терените още след първия мач от четвъртфиналите на турнира Шампионска лига срещу лондонския Челси.

 

Халфът на "червените" бе резерва при победата на отбора с 4:0 над Блекбърн, но не попадна в групата за мача с Арсенал, завършил 4:4.

 

"Стивън не е готов за игра и няма да бъде включен в групата за мача с Хъл. Вярвам, че ще се възстанови до края на следващата седмица", кратко и ясно обясни мениджърът на Ливърпул Рафаел Бенитес.