Джерард: Има какво още да покажем

снимка: ройтерс

Капитанът на Ливърпул Стивън Джерард увери феновете на мърсисайдския клуб, че той и неговите съотборници все още има какво да предложат от себе си. Ливърпул стартира и този сезон с шампионски амбиции във Висшата лига, но допусна две загуби от Тотнъм и Астън Вила още в първите няколко кръга.

 

"Започнахме да намираме оптималната си форма. Почувствахме го още през миналия уикенд, по време на срещата с Бърнли", заяви Джерард. "Представянето ни в този мач бе от типа, който ние винаги търсим. Ливърпул успя да спечели и срещу Болтън, но срещу Бърнли наистина показахме някои добри неща на терена."

 

"Заради двете загуби в началото, имаше огромно напрежение върху раменете ни, но срещу Бърнли доказахме, че сме способни да бъдем изобретателни в играта си, което беше наша запазена марка през миналия сезон. Все още има какво да покажем, подобряваме представянето си с всеки следващ мач, а головете започват да валят", добави английският национал.