Джерард и Алонсо ще играят среещу Челси, Кийн под въпрос

снимка: БГНЕС

Мениджърът на Ливърпул Рафаел Бенитес обяви, че Стивън Джерард и Шаби Алонсо са в фобра форма и ще могат да вземат участие в дербито срещу Челси утре, като само състоянието на Роби Кийн не е ясно и той може да пропусне срещата.

 

„Шаби и Стивън тренираха днес и би трябвало всичко да е ОК. Още не сме сигурни за Роби, защото той не тренира в петък. Ще вземем решение за него в последния момент. Фернандо Торес със сигурност няма да играе. Той се въстановява добре и трябва да е на линия скоро, но не трябва да рискуваме с него." заяви Рафа.

 

Утре „червените" ще пътуват до Лондон, за да се изправят срещу местния Челси в мач в челото на класирането от 15:30 българско време.