
Защитникът на Литекс Джемал Берберович заяви, че не се страхува от Астън Вила. Двата тима се изправят един срещу друг утре на градския стадион в Ловеч в среща за Купата на УЕФА. "Оранжевите" проведоха последна тренировка преди мача.
„Гледахме ги срещу Тотнъм и според мен те направиха един много добър мач. Мачовете във Висшата лига на Англия и тези от евротурнирите обаче са съвсем различни.Ние сме готови да дадем 120% от себе си, за да спечелим двубоя. Нормално е да имаме самочувствие. Имаме добри футболисти, имаме опит. Не сме деца. Доколкото имаме шанс ще го хванем здраво и ще се постараем да играем колкото се може по-добре. Надявам се стадионът да се напълни. Астън Вила е голям отбор и голям съперник. Надявам се, че всички в Ловеч ще дойдат да ни подкрепят срещу тях", каза Берберович.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ