
Защитникът на Милан Джанлука Дзамброта заяви след нулевото равенство с Наполи, че се е надявал да отбележи гол.
"Знаехме, че мачът няма да е лесен. Всички знаете как се играе на „Сан Паоло". След победите над Аталанта и Сиена трябваше да продължим с доброто си представяне."
"Играхме добре в средата на терена, защитавахме се добре, а в нападение даже и аз имах възможност да отбележа гол, но пропусна, за което много съжалявам. Точката е важна за нас и се надявам, че ще ни помогне в борбата да запазим мястото си."






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ