
Футболистите на Хофенхайм Андреас Ибертсбергер и Кристоф Янкер може да бъдат наказани да не играят футбол за дълго, защото са нарушили антидопинг правило, според което състезателите трябва да отидат в стаята за изследване веднага след последния съдийски сигнал. Те са закъснели обаче с около 10 минути и дори са участвали в брифинга след срещата.
Треньорът на Хофенхайм Фалф Рагник защити футболистите си като настоя, че те са отишли до съблекалнята, само за да сменят фланелките си, което се случва много често при допинг тестове. Вицепрезидентът на контролната комисия на Футболната федерация на страната обаче контрира: „Без съмнение ние стриктно спазваме антидопонг правилата. Ако разберем за инциденти, за които преди това сме нямали информация, благодарение на изказванията на г-н Рагник, незабавно ще започнем разследване."






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ