Двама от Евертън с леки травми след успеха над Фулъм

Днес Евертън утвърди петата си позиция в крайното класиране на английската Висша лига, печелейки с 2:0 гостуването си на Фулъм на "Крейвън Котидж", но този успех можеше излезе повече от скъп за мениджъра на тима Дейвид Мойс.


След срещата стана ясно, че капитанът на "карамелите" Фил Невил и холандският халф Стивън Пиенаар са претърпели леки травми, но би трябвало да бъдат готови за финала на ФА Къп с Челси на 30 май.


„Фил има проблеми с ахилеса, както и Пиенаар", разкри Мойс след срещата.


„Остава ни да преценим какво е състоянието им, но не мисля, че става въпрос за някакъв голям проблем. Състоянието на Фил е малко по-тежко от това на Стивън, като в следващите няколко дни ще държим ситуацията под наблюдение."