Двама напускат У.Б.А.

снимка: sapca.org.uk

Новакът в Премиършип Ует Бромич позволи на двама от футболистите си да напуснат тима. Шерджил МакДоналд и Бартош Слусарски си тръгват от Хауторнс този месец.

 

МакДоналд ще се присъедини към белгийският Розеларе до края на сезона, а Слусарски е разтрогнал договора си с клуба по взаимно съгласие и ще се завърне в родната си Полша.

 

МакДоналд се появи в игра за "дроздовете" шест пъти като резерва, но с идването на Джей Симпсън от Арсенал изпадна в немилост. Слусарски има един мач като резерва, но имаше добри моменти под наем в Блекпул и Шефилд Уензди.