
снимка:
sapca.org.uk
Новакът в Премиършип Ует Бромич позволи на двама от футболистите си да напуснат тима. Шерджил МакДоналд и Бартош Слусарски си тръгват от Хауторнс този месец.
МакДоналд ще се присъедини към белгийският Розеларе до края на сезона, а Слусарски е разтрогнал договора си с клуба по взаимно съгласие и ще се завърне в родната си Полша.
МакДоналд се появи в игра за "дроздовете" шест пъти като резерва, но с идването на Джей Симпсън от Арсенал изпадна в немилост. Слусарски има един мач като резерва, но имаше добри моменти под наем в Блекпул и Шефилд Уензди.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ