Двама напускат Блекбърн през зимата

снимка: БГНЕС

Английският тим Блекбърн Роувърс ще се сбогува с двама от своите играчи по време на зимния трансферен прозорец стана ясно днес.

 

Германецът Серджио Петер напуска тима в посока Спарта Прага. 22-годишният играч не е играл за своя тим от ½-финала срещу Челси за ФА Къп през април 2007г.

 

А другият играч, който напуска затъналият в класирането на Висшата Лига тим е ирландският защитник Еди Нолан. Той ще премине в състава на Престън Норт Енд под наем.