Дублиращите отбори на Вихрен и ЦСКА играят на 10 декември

снимка: БГНЕС

Комитетът по организиране на състезанията към БФС направи една промяна в програмата на Дублиращата група на днешното си заседание.

 

Решения на КОС от 03 Декември 2008 г.:

 

"- По взаимна договореност на двата клуба, отложената среща за първенство на Дублиращата група от 8-ми кръг между отборите на "Вихрен" /Сандански/ и "ЦСКА" /София/ ще се играе на 10.12 /сряда/ 2008 г. от 14.00 часа".